واردات کالا، یک کارتن تا چند کانتینر از چین و دبی

واردات کالا، یک کارتن تا چند کانتینر از چین و دبی

خرید از چین

برای توسعه کسب و کار آنلاین یا حضوری خود می‌توانید خرید از چین و فروش در کشور ایران را امتحان کنید. با خرید از چین بدون واسطه می‌توانید کسب و کار خود را به صورت رقابتی‌تری توسعه دهید. در ضمن شما می‌توانید محصولات خود را در ایران تولید کنید اما قطعات، مواد اولیه و حتی لوازم ضروری برای بسته‌بندی آنها را از کشور چین بخرید و وارد ایران کنید.
این روند، تجارت و کسب درآمد را تسهیل می‌کند. برای خرید بدون واسطه از چین باید تامین‌کننده معتبری را بیابید که پیدا کردن این تامین‌کننده‌ها کار راحتی نیست. بنابراین توصیه می‌کنیم از شرکت‌های بازرگانی همانند وانیکس که در این حوزه سابقه و تجربه خوبی دارند کمک و راهنمایی بگیرید. وانیکس به دلیل ارتباطات و شرایط ویژه‌ای که دارد در خرید جنس از چین سابقه خوبی کسب کرده و می‌تواند شما را به هدف نهایی‌تان نزدیک کند.

مزایای خرید از چین در کنار وانیکس

قرارداد

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

تحویل درب انبار

چک تضمین

چک تضمینی

پرداخت

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

خرید مستقیم از چین بدون واسطه

شاید در گذشته پیدا کردن یک تامین‌کننده و فروشنده در کشور ایران با چالش‌هایی همراه بود و خرید از چین بیشتر به صورت سنتی انجام می‌شد اما در حال حاضر به لطف پیشرفت‌هایی که در زمینه واردات و خرید از چین ایجاد شده است، شما راحت‌تر می‌توانید کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.
خرید مستقیم از چین به صورت آنلاین امکان‌پذیر است و شما می‌توانید با انتخاب یک تیم بازرگانی قوی تمام روند خرید و واردات خود را به راحتی پشت سر بگذارید. وانیکس در مسیر خرید عمده از چین کنار شما خواهد بود و تمام جوانب امنیتی لازم را در نظر می‌گیرد تا سرمایه اولیه و سود ثانویه شما حفظ شود.
لازم نیست برای تکمیل روند خرید خود از کشور چین، به صورت حضوری اقدام کنید و کارخانه‌ها را از نزدیک ببینید، بلکه با کمک کارشناسان قوی وانیکس، به طور مستقیم از فروشندگان و تامین‌کنندگان عمده کالای خود را دریافت خواهید کرد. در واقع خرید از کشور چین به صورت الکترونیکی امکان‌پذیر است که با مزایای زیادی همراه خواهد بود.

خدمات شرکت بازرگانی وانیکس

واردات از دبی

خرید از علی اکسپرس

حمل بار از دبی

حمل دریایی از دبی

آموزش واردات از چین

چرا برای خرید از چین وانیکس را انتخاب کنیم؟

اگر به فکر خرید کالا از چین و تحویل در ایران هستید، باید توجه داشته باشید که میزان محصولات مورد نیاز شما بسیار مهم است. روش ارسال و تحویل کالا به حجم و وزن کالای مورد نظر شما بستگی دارد. البته تیم وانیکس در هر 2 روش حمل دریایی برای کالاهای حجیم یا سنگین و حمل هوایی برای کالاهای سبک در خدمت شما خواهد بود.
محصولات سبک و کم را می‌توان از طریق هواپیما به کشور ایران وارد کرد. با این وجود اگر محصولات زیادی را از کشور چین بخرید، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید. به منظور رسیدن به بهترین سود و خرید از چین مستقیم وانیکس را انتخاب کنید؛ زیرا این شرکت بهترین شرایط خرید بی واسطه از چین را برای شما فراهم می‌کند.

درباره وانیکس

حمل کالا به صورت دریایی پس از خرید از چین بین 60 تا 65 روز طول می کشد.

حمل کالا به صورت هوایی پس از خرید از علی بابا بین 30 تا 35 روز توسظ شرکت بازرگانی وانیکس انجام می شود.

اگر میزان ارزش بار شما بالاتر از 300 میلیون تومان باشد، چک صیادی به مشتری داده می شود.

باید به این نکته اشاره کنیم که بله. انتقال پول یا حواله عرضی توسط مجموعه وانیکس برای تامین کنندگان انجام می شود.

بله جهت اطمینان کامل مشتری قرار دادی تضمینی تنظیم می شود و کالاهای مشتریان بیمه می گردد تا در صورت هرگونه مشکلی، خسارت وارد شده جبران گردد.

بله. اعتبار سنجی و بازرسی تامین کنندگان را برای مشتریان  انجام خواهد داد.

پیدا کردن معتبرترین تامین‌کنندگان چینی

از آنجایی که شما با روند واردات و خرید از کشور چین به طور تخصصی آشنایی ندارید، نمی‌توانید به طور مستقیم و خیلی راحت با تامین‌کنندگان ارتباط برقرار کنید. همچنین ممکن است در روند ثبت سفارش خود با مشکلاتی روبرو شوید و ضررهای مالی زیادی به کسب و کار شما وارد شود.

با این حال وانیکس به دلیل تجربه و تخصص زیادی که دارد می‌تواند انواع تامین‌کنندگان و فروشندگان محصول مورد نظر شما را تحت ارزیابی دقیق قرار دهد. سپس معتبرترین و توانمندترین تامین‌کننده را براساس نیاز خود انتخاب کند و روند خرید از چین را به طور مستقیم انجام دهد.

ثبت سفارش مستقیم

وانیکس به دلیل شرایط و تخصص حرفه‌ای که در زمینه خرید بی واسطه از چین کسب کرده است، می‌تواند با توجه به نیاز و هدف شما محصولات را به طور مستقیم از تامین‌کننده بخرد و با ثبت سفارش مستقیم نرخ واردات و خرید شما را کاهش دهد.

پرداخت مبلغ مشخص به تامین‌کننده

حواله کردن پول تامین‌کننده چینی نیز از دیگر خدماتی خواهد بود که شرکت وانیکس در اختیار مشتریان بالقوه خود قرار می‌دهد. این مبالغ را می‌توان براساس نظر و درخواست شما از طریق حساب‌های معتبر به حساب تامین‌کننده انتقال داد یا اینکه از حساب‌های عادی و رایج‌تری که سابقه مشخصی ندارند،  انتقال حساب انجام می‌شود. وانیکس ریال و یوان شما را دریافت می‌کند و سپس از طریق روش‌های مناسب در اختیار فروشنده قرار می‌دهد.

امکان ذخیره کردن محصولات در انبار چین

وانیکس در 2 شهر گوانگ‌ژو و هنگ کنگ چین انبار دارد، بنابراین بعد از خرید محصولات از تامین‌کننده چین می‌تواند آنها را در انبارهای خود ذخیره کند و در زمان مناسب به کشور ایران بفرستد. از این جهت وانیکس در امر خرید از شرکت‌ها و تامین‌کنندگان چینی آزادی بیشتری دارد.

امکان ارسال کالا از کشور چین به ایران

با اینکه شرکت‌های حمل و نقل زیادی در حوزه واردات از کشور چین فعالیت دارند اما شما نمی‌توانید به همه این شرکت‌ها اعتماد کنید. وانیکس با شما قرارداد رسمی تنظیم می‌کند که طی آن چک تضمینی را در اختیارتان قرار می‌دهد. در صورتی که کالای شما در زمان تعیین شده به دستتان نرسد، وانیکس خسارت‌های وارد شده را پاسخگو خواهد بود.

 طی 70 تا 75 روز با حمل دریایی و در طول 35 تا 45 روز با حمل هوایی شما کالاها و محصولات خریداری شده از کشور چین را دریافت خواهید کرد.

تسهیل روند ترخیص کالا

در صورتی که خرید از کشور چین را به وانیکس بسپارید، روند ترخیص کالای مورد نظر شما نیز خیلی سریع انجام می‌شود؛ زیرا تیم متخصص وانیکس در این حوزه ارتباطات و تجربه خوبی کسب کرده و از اتلاف وقت مشتریان خود جلوگیری می‌کند.

به چه روش‌هایی می‌توان کالا را از کشور چین خریداری کرد؟

روش‌های مختلفی برای خرید کالا از چین وجود دارند که شما به عنوان یک فرد عادی و تاجر بدون شک واردات را بهترین روش در نظر دارید اما وانیکس چشم‌انداز گسترده‌ای از خرید محصولات چینی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

به زبان ساده شما برای خرید از چین روش‌های مختلفی پیش روی دارید که هر یک از این روش‌ها به میزان کالای مورد نیاز شما بستگی دارد. در ادامه انواع روش‌های خرید کالا از کشور چین و وارد کردن آن به ایران را ذکر می‌کنیم:

  • خرید از سایت‌هایی همانند علی بابا، علی اکسپرس و سایر فروشگاه‌های عمده محصولات چینی: وانیکس در پیدا کردن معتبرترین تامین‌کننده در این سایت‌ها به شما کمک می‌کند و روند خرید را از اول تا انتها دنبال خواهد کرد.
  • خرید محصول از چین و ارسال بار مسافری: این روش برای بارهای سبکی که مسافران به همراه خود حمل می‌کنند گزینه مناسبی است. وانیکس می‌تواند بار شما را از طریق مسافران به ایران وارد کند.
  • واردات دریایی: این روش برای کالاهای حجیم که در اندازه زیاد خریداری شده و به ایران وارد می‌شوند گزینه مناسبی است. مقصد نهایی کانتینرهای اجاره‌ای، اشتراکی و سایر روش‌های حمل دریایی گمرک شهید رجایی بندر عباس خواهد بود.
  • حمل هوایی کالا از چین: در این روش نیز وانیکس محصول مورد نظر شما را از طریق هواپیما به ایران وارد می‌کند و شما می‌توانید در فرودگاه امام خمینی کالا خریداری شده را دریافت کنید.

با وانیکس، کالای مورد نظر خود را از چین بخرید

برای خرید از چین روش‌های مختلفی وجود دارند که بهترین آنها کمک گرفتن از یک تیم متخصص و کاربلد است. اگر از وانیکس کمک بگیرید، بدون هیچ دغدغه و نگرانی می‌توانید کالای مورد نظر خود را در زمان معین و مکان دلخواه دریافت کنید. وانیکس در روند توسعه واردات و خرید از کشور چین تلاش‌های چشمگیری داشته و دارد و بهترین خدمات مربوطه را در اختیار شما قرار می‌دهد.